Web Tasarımı
AnaSayfa İletişim
 
   
 
 
web tasarımı 

HİZMETLER


  Proaktif IT Destek Hizmeti
  Ağ Yönetimi
  Ağ - Sunucu Kurulumu
  Ağ Güvenliği
  Teknoloji Ürünleri
  Yazılım Hizmetleri
Ağ - Sunucu Kurulumu

Ağ - Sunucu Kurulumu

Bilgisayar ağınız eski ve ihtiyaçlarınızı karşılamakta yetersiz mi? 10 yılı aşkın deneyimimiz ve gerçekleştirdiğimiz çok sayıda kurulum ile işinizin ihtiyacı olan yeni altyapının analizinden temin edilip kurulmasına kadar tüm aşamaları sizin için gerçekleştiriyoruz.

Yeni altyapınızın analizini sadece bugünkü ihtiyaçlarınız değil önümüzdeki birkaç yılı da düşünerek yapıyoruz. İhtiyaçlarınızı tam olarak belirlemenin yolu size doğru soruları sorabilmekten geçiyor, doğru cevapları da biz veriyor ve ağınızı olması gerektiği şekilde dizyan ediyoruz.

  • Kaç kullanıcınız var, önümüzdeki birkaç yıl için bu konudaki planlarınız neler?
  • Harici kullanıcılarınız (ofis dışından sistemlerinize ulaşacak) var mı, önümüzdeki dönemde sayılarında değişiklik bekleniyor mu?
  • Yeni ofis veya ofisler açmayı planlıyor musunuz?

Ağınızın analizini yapıp tasarımını oluşturduktan sonra, ağ kurulum hizmetinin tamamı için ücretimizi belirliyor ve tekliflendiriyoruz. Böylece IT altyağınızın yenilenmesi için tam olarak ne kadar bütçeye ihtiyacınız olduğunu biliyor ve ekstra ücretler, gizli maliyetlerle karşılaşmayacağınızı bilmenin rahatlığını yaşıyorsunuz.

Altyapı ihtiyaçlarınızı değerlendirmek için  bizi 0212 211 12 66 numaralı telefonlarımızdan arayın veya bize bilgilerinizi iletin, biz sizi arayalım. 
     
Tel: (0212) 211 12 66 Faks: (0212) 213 76 84
Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 Mecidiyeköy/İstanbul
© 2004-2018 RedBilişim
Tüm hakları saklıdır.