Web Tasarımı
AnaSayfa İletişim
 
   
 
Tüm Referanslar
Hizmetler
  Proaktif IT Destek Hizmeti
  Ağ Yönetimi
  Ağ - Sunucu Kurulumu
  Ağ Güvenliği
  Teknoloji Ürünleri
  Yazılım Hizmetleri
Hidropak Hidrolik Pnömatik Sanayi

Hidropak Hidrolik Pnömatik Sanayi

www.hidropak.com.tr

2006 Yılından bu yana Red Bilişim'den sözleşmeli teknik servis ve danışmanlık hizmeti alan Hidropak'ın bilgisayar ağı, Red Bilişim ile çalışmaya başladıktan sonra 2 kat büyümesine rağmen, bilgisayar sistemlerinden kaynaklanan iş kaybı yarıdan daha fazla azalmıştır.

Yine 2007 yılında geliştirdiğimiz, Oracle veritabanı ile çalışan muhasebe sistemlerine entegre çalışan Web Tabanlı Teklif Sihirbazı ile müşterileri için hazırladıkları tekliflere standart getirilmiş ve detaylı takibi sağlanmıştır.

HİDROPAK HAKKINDA

1986 yılında kurulan Hidropak; endüstriyel ve mobil hidrolik, merkezi yağlama sistemleri ve filtrasyon konusunda kendi konularında dünya lideri olan firmaların Türkiye temsilcisidir.

20 yıllık bir geçmişe sahip olan Hidropak, Türk endüstrisinin ihtiyaç duyduğu ürünleri başarı ile kullanıma sunmuş, bu konularda yaptığı projeler ve verdiği eğitimler ile endüstriyel gelişime önemli bir katkıda bulunmuştur.

Komple hidrolik sistemlerin tasarımı ve imalatının yanında; merkezi yağlama sistemleri ve filtrasyon konularında da projelendirme ve montaj işlemlerini yapan Hidropak; eğitim konusundaki faaliyetlerini, iş ortaklarımızdan birisi olan Entek Eğitim A.Ş. altında sürdürmektedir.Hizmetler & Ürünler
  Yazılım Hizmetleri
 
     
Tel: (0212) 211 12 66 Faks: (0212) 213 76 84
Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 Mecidiyeköy/İstanbul
© 2004-2018 RedBilişim
Tüm hakları saklıdır.