Web Tasarımı
AnaSayfa İletişim
 
   
 
Tüm Referanslar
Hizmetler
  Proaktif IT Destek Hizmeti
  Ağ Yönetimi
  Ağ - Sunucu Kurulumu
  Ağ Güvenliği
  Teknoloji Ürünleri
  Yazılım Hizmetleri
Zimmer Biomet Türkiye

Zimmer Biomet Türkiye

www.biomet.com.tr/tr-home

. Proaktif IT Destek Hizmeti
. Ağ Yönetimi ve Güvenliği

Biomet Hakkında

Ortopedik pazarında global bir lider olarak, Biomet yenilik ve yeni teknoloji geliştirme konusunda çok iddialı. Artritik kalça eklemleri, dizler, omuzlar ve dirseklerin yerlerini alan protezlerin üretim ve tasarımında uzmanlaşmışızdır.

Avrupa şirket merkezi Dordrecht, Hollanda’da bulunan ve bağlı şirketlerce kıta boyunca 22 ülkede temsil edilen Biomet, Avrupa sağlık hizmetleri ve ortopedi üzerine uzman bir bakış açısı sunar. Yenilikçi ve girişimci anlayış konusundaki geçmişi ile Biomet, Avrupa pazarı için yeni ve orijinal fikirler meydana getirmek amacıyla varlığını sürekli olarak genişletmektedir.

Mühendislik ve geliştirme ile ilgili az bulunur ustalığındaki gelenekleri sayesinde Biomet, yenilikçi tasarımlar geliştirmek için tıp alanındaki profesyonellerle ortak çalışır. Ürün geliştirme bağlamında gerçekleştirdiğimiz teknolojik ilerlemeler ve gösterdiğimiz inisiyatifler hastaların en uygun tedaviyi almaları ve iyileşme süreçlerinin kısalmasını amaçlar. Tıbbı sonuçları geliştirmek, müşteri memnuniyetini artırmak ve maliyetleri azaltmak için yenilikçi çözümler üretiyoruz. Biomet, klinik mükemmellik ve mümkün olan en iyi hasta bakımını destekleyerek eğitim ve öğretim programları ile birlikte birinci sınıf ürünler ve hizmetler sunmak için sağlık hizmetleri sağlayıcıları ile pozitif ortaklıklar oluşturur.

Üstün kaliteye sahip, klinik açıdan ispatlanmış ürünlerin sürekli olarak geliştirilmesi eğitime verdiği önem ile birlikte Biomet Avrupa'nın Avrupa ortopedik pazarında güvenilen öncü bir simge olarak kalmasını sağlamakta.

Dünyada Biomet

Biomet ana merkezi Warsaw, Indiana, A.B.D.’de bulunmakta. Biomet dünya üzerinde toplan 16 üretim tesisinde 6,700’den fazla ekip üyesi çalıştırmaktadır. Biomet ve bağlı ortaklıkları ürünlerini dünya üzerinde 70 ülkeye dağıtmaktadırlar. 2 milyar $’ı aşan yıllık satışlar ile ortopedik sektöründe dünya lideriyiz. 
     
Tel: (0212) 211 12 66 Faks: (0212) 213 76 84
Gülbahar Mh. Avnidilligil Sk. Ayja Apt. N.4 D.4 Mecidiyeköy/İstanbul
© 2004-2018 RedBilişim
Tüm hakları saklıdır.